Nacházíte se zde: Úvod › VacuShape

VacuShape

Vacushape - revoluční aerobní přístroj

VacuShape si můžete rezervovat on line na našich webových stránkách, nebo telefonicky. Doporučujeme přijít 15 minut před časem který máte rezervovaný. Stihnete se tak převléci a rozcvičit. Při pozdním příchodu Vám budeme nuceni zkrátit dobu v přístroji. Rušení rezervací akceptujeme nejpozději 4 hodiny před vámi objednaným termínem. Doporučujeme volnější kalhoty a nutná je čistá sálová obuv!

Jak probíhá trénink

Trénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu nebo náročnější na crossovém trenažéru po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení*, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry.

Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

Online rezervace

novinka online rezervace

Další nabídka studia


Co je u nás nového

24.06.2020
   Poukazy a permanentky

Platnost dárkových poukazů a permanentek je prodloužena do konce června 2021.
24.06.2020
   Dočasné uzavření

Omlouváme se všem klientům, v současné době probíhá rekonstrukce relaxačního studia. Případné dotazy prosím směřujte na telefonní číslo 736 779 628,…

Galerie